top of page
element dekoracyjny 1.png

Pogotowie DDD - Dezynsekcja Dezynfekcja i Deratyzacja
dla Twojej Firmy

PROBLEM ZE SZKODNIKAMI?

Kompleksowe rozwiązania dla firm z zakresu
pest control

Niezależnie od rodzaju i specyfiki biznesu, nasze zintegrowane systemy pest control, pomogą Twojej firmie spełnić  wszelkie wymogi sanitarne z zakresu ochrony przed szkodnikami. Zadbamy o bezpieczeństwo i reputację Twojej firmy, chroniąc jej infrastrukturę oraz zdrowie klientów i pracowników. Poza systemową ochroną przed szkodnikami oferujemy również, szereg zabiegów dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Więcej niż pełna ochrona przed szkodnikami

profesjonalna ochrona 365 dni w roku

zgodność w zakresie wymogów i standardów

cykliczny monitoring, regularne wizyty techników

szczegółowe analizy i dokumentacje

szybkie interwencje w nagłych przypadkach

pakiet interwencji w ramach abonamentu

szkolenia pracownicze z zakresu pest control

WSPIERANE BRANŻE

Najwyższe standardy ochrony przed szkodnikami dla każdego biznesu

Zabezpieczenie obiektów komercyjnych przed szkodnikami stanowi integralną część GMP, a w branżach związanych z żywnością, jest dodatkowo jednym z podstawowych elementów GHP i HACCP. Pogotowie DDD przygotowuje i wdraża, oparte na zintegrowanych metodach zwalczania szkodników IPM, kompleksowe systemy ochrony przed szkodnikami dla różnych gałęzi biznesu, między innymi dla:

ddd w restauracji.png

USŁUGI DDD DLA GASTRONOMII

Bez względu na wielkość i rodzaj lokalu gastronomicznego, obecność szkodników stanowi ogromne zagrożenie dla warunków higienicznych przechowywania oraz przygotowywania żywności, a przez to również zdrowia klientów oraz pracowników. Odpowiedni plan i procedury ochrony przed szkodnikami pozwolą utrzymać najwyższe standardy higieny, spełnić wszelkie wymogi sanepidu, ochronić Twoją markę i reputację. Skontaktuj się z nami i umów darmowy audyt wstępny. Obsługujemy restauracje, kawiarnie, puby, stołówki i inne punkty gastronomiczne.​

ddd w hotelu.png

USŁUGI DDD DLA
HOTELI

Hotele z wielu względów są miejscem atrakcyjnym dla wielu szkodników. Począwszy od licznych wejść zachęcających gryzonie, pokoi gościnnych stanowiących schronienie dla wielu insektów, w tym pluskiew domowych, na pomieszczeniach przygotowywania i składowania żywności kończąc. Zagrożenia wynikające z aktywności szkodników w hotelach są oczywiste. W ramach współpracy z placówkami hotelowymi, Pogotowie DDD zapewnia stałą ochronę przed szkodnikami oraz błyskawiczne i dyskretne zabiegi interwencyjne, 24/7.

ddd w obiekcie biurowym.png

USŁUGI DDD DLA BIUR

Infestacja szkodników w obiektach biurowych i innych nieruchomościach komercyjnych wpływa negatywnie na morale personelu oraz może prowadzić do znacznych uszkodzeń infrastruktury. Dzięki regularnemu monitoringowi szkodników, możliwe jest podjęcie odpowiednich kroków prewencyjnych i niedopuszczenie do zawansowanej infestacji. Dodatkowo, aby zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne miejsce pracy, w naszej ofercie znajdziesz również zabiegi dezynfekcji powierzchni biurowych.

ddd w sklepie spożywczym.png

USŁUGI DDD DLA SKLEPÓW

Specyfika punktów handlowych jest różna, ale bez względu na rozmiar oraz to czy sprzedaż dotyczy produktów spożywczych czy nie, wszystkie są narażone na obecność szkodników. Od małych osiedlowych sklepów spożywczych po wielkie galerie handlowe, wszędzie tam mamy do czynienia z nieustannym ruchem ludzi oraz towarów. Właściwie prowadzona ochrona przeciw szkodnikom pozwoli stworzyć odpowiednie warunki higieniczne dla klientów i personelu, oraz zabezpieczyć nie tylko towar, ale markę i reputację.

ddd w magazynie.png

USŁUGI DDD DLA MAGAZYNÓW

Magazyny i centra dystrybucji są celem wielu gatunków szkodników. Zapewniają im łatwy dostęp oraz idealne warunki bytowania. Podjęcie odpowiednich środków ochrony, znacznie ograniczy napływ szkodników, minimalizując szkody towarów, infrastruktury i reputacji. Ponadto, zwalczanie zawansowanych infestacji może być uciążliwe i kosztowne. Dlatego warto zadbać o prewencję i regularny monitoring szkodników. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy pomóc.

ddd spółdzielnie mieszkaniowe.png

USŁUGI DDD DLA SPÓŁDZIELNI

Budynki mieszkalne są idealnym środowiskiem rozwoju szkodników. Dostarczają dużą ilość pożywienia oraz miejsc schronienia dla wielu gatunków. Infestacje lokali mieszkalnych oraz części wspólnych stanowią poważne zagrożenie zdrowia oraz są niemałym utrapieniem mieszkańców. Pogotowie DDD poza okresowymi, sezonowymi deratyzacjami i cyklicznym monitoringiem gryzoni, oferuje szereg zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji zapewniających mieszkańcom bezpieczne miejsce do życia.  ​

gastronomia
hotele
biura
sklepy
magazyny
spółdzielnie

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Zabezpiecz swoją firmę w kilku prostych krokach!

kontakt z naszym konsultantem

audyt wstępny, ewaluacja rodzaju i stopnia zagrożeń

przygotowanie indywidualnie dostosowanego planu ochrony, wycena

prezentacja planu ochrony, akceptacja warunków umowy

wdrożenie systemu, instalacja niezbędnych urządzeń

od tego momentu Twoja firma jest w pełni chroniona przed szkodnikami

POTRZEBUJESZ JEDNORAZOWEJ INTERWENCJI?

Po prostu, skontaktuj

się z nami!

Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantem, napisz do nas lub wypełnij formularz kontaktowy!

technik ddd w niebieskim uniformie.png
element dekoracyjny 1.png

ZADZWOŃ

Poniedziałek - Sobota

08:00 - 18:00

Niedziela

10:00 - 16:00

WYPEŁNIJ FORMULARZ

opisz nam swój problem lub podaj numer telefonu jeśli chcesz abyśmy oddzwonili

NAPISZ

opisz nam swój problem, odpowiemy tak szybko jak to możliwe

bottom of page