top of page

Pogotowie DDD - Dezynsekcja Dezynfekcja i Deratyzacja
dla Twojego Domu

szczęśliwa rodzina w domu.png
element dekoracyjny 1.png

PROBLEM ZE SZKODNIKAMI?

Bezpieczne i skuteczne usługi zwalczania szkodników w domach

Nasze usługi dla domu, obejmują szereg zabiegów dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych techników w sposób całkowicie bezpieczny dla wszystkich domowników.​

technik dezynsekcji dezynfekcji deratyzacji unoszący kciuka w górę.png

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Usługi jakich oczekujesz

gwarancja skuteczności

zabiegi bezpieczne dla wszystkich domowników

realizacja zleceń nawet tego samego dnia

pełna dyskrecja

wykwalifikowani technicy

fachowa i profesjonalna obsługa

NASZE USŁUGI

Najczęściej wybierane usługi dla domu

Od pierwszego kontaktu możesz liczyć na wysoce profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i rozwiązania skrojone do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze usługi wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych, certyfikowanych techników. Obsługujemy klientów indywidualnych, małe i duże firmy, oraz instytucje.

technik ddd podpisuje dokumenty po przeprowadzeniu dezynsekcji mieszkania.png

Dezynsekcja Pluskiew Odpluskwianie

Dezynsekcja Prusaków i Karaluchów

Dezynsekcja Rybików Cukrowych

Dezynsekcja Mrówek

Dezynsekcja Moli Spożywczych

Dezynsekcja Pcheł

ZWALCZANE SZKODNIKI

Najczęstsze szkodniki w domach 

​Szkodniki są nosicielami wielu patogenów chorobotwórczych, a ich aktywność prowadzić może do skażenia powierzchni oraz żywności. Ugryzienia niektórych szkodników wywołują niebezpieczne dla życia, reakcje alergiczne. Jakakolwiek obecność szkodników w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymaga podjęcia natychmiastowych działań. Sprawdź najczęściej występujące w domach szkodniki.

przekrój mieszkania ze wskazanymi miejscami bytowania szkodników.png

PLUSKWY DOMOWE

PRUSAKI I KARALUCHY

RYBIKI CUKROWE

MRÓWKI

GRYZKI

MOLE SPOŻYWCZE

PCHŁY

ŻYWIAKI CHLEBOWCE

JAK WYKONUJEMY NASZE USŁUGI?

Eksperci w zwalczaniu szkodników

rodzeństwo z psem w domu.png

BEZPIECZNIE

zadowolony klient w obecności technika ddd.png

SKUTECZNIE

BEZPIECZNIE · Podczas każdej wizyty możesz liczyć na wysoko wykwalifikowanego, certyfikowanego technika, który zadba o bezpieczeństwo wszystkich domowników, dobierając odpowiednią metodę oraz stosując wyłącznie, preparaty spełniające najwyższe europejskie normy. Nasze zabiegi są całkowicie bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. SKUTECZNIE · Od nas oczekuj więcej. Doświadczenie naszych techników, przywiązanie do detali, wysoka jakość stosowanych preparatów i urządzeń, stanowią o skuteczności naszych usług. Zapewniamy gwarancję skuteczności, a zadanie uznajemy za wypełnione, dopiero wtedy, kiedy to Ty jesteś w pełni usatysfakcjonowany końcowymi rezultatami. 

mężczyzna wykonujący gest uciszania.png

DYSKRETNIE

mężczyzna wskazująca palcem na zegarek.png

SZYBKO

rodzeństwo bawiące się na zielonej polanie.png

Z TROSKĄ O ŚRODOWISKO

DYSKRETNIE I SZYBKO · Rozumiemy i szanujemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Szybkość i dyskrecja działania są jednymi z nich. Reagujemy błyskawicznie, realizując większość zleceń w przeciągu 24h od otrzymania zgłoszenia, zapewniając jednocześnie pełną dyskrecję.  Z TROSKĄ O ŚRODOWISKO · Nasze zabiegi wykonujemy minimalizując negatywny wpływ stosowanych preparatów na otaczające nas środowisko. 

JAK SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Na początek skontaktuj

się z nami!

KONTAKT

Podczas rozmowy z konsultantem otrzymasz propozycję rozwiązania problemu wraz z wyceną, oraz szczegółową informacją dotyczącą przygotowania do zabiegu, jego przebiegu, oraz postępowania po jego zakończeniu.

TERMIN

Nasi technicy wykonują zabiegi przez 7 dni w tygodniu. Z łatwością znajdziemy i zaproponujemy dogodny dla Ciebie termin. Realizujemy większość zleceń w przeciągu 24h od otrzymania zgłoszenia.

ZABIEG

Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych techników, z użyciem wysokiej jakości preparatów, według ścisłych norm bezpieczeństwa. Podczas wizyty otrzymasz również przydatne porady i rekomendacje. ​

WSPARCIE POZABIEGOWE

Po zakończeniu usługi, skontaktujemy się z Tobą by sprawdzić jej rezultaty. Gwarantujemy skuteczność naszych usług i jeśli z jakichś powodów nie będziesz zadowolony, podejmiemy dodatkowe czynności bez dodatkowych kosztów. 

CO SĄDZĄ O NAS KLIENCI?

Opinie naszych Klientów

Od pierwszego kontaktu działają bardzo profesjonalnie. Pracownicy firmy życzliwi dla klienta, cierpliwie i kompleksowo wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Reagują szybko i skutecznie. Nam pomogli. Zdecydowanie firma godna polecenia.

Szybka i fachowa pomoc, profesjonalizm, życzliwość i cierpliwość do klienta, oraz skuteczność gwarantowana.

Polecam w 100% !

​Usługa profesjonalna skuteczna, dostosowana do potrzeb klienta i od ręki. Doradztwo fachowe, każdy kontakt z firmą dostarczał wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i przebiegał w miłej, pełnej kultury atmosferze.

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ WYCENY?

Skontaktuj się z nami już teraz!

ZADZWOŃ

Poniedziałek - Sobota

08:00 - 18:00

Niedziela

10:00 - 16:00

WYPEŁNIJ FORMULARZ

opisz nam swój problem lub podaj numer telefonu jeśli chcesz abyśmy oddzwonili

NAPISZ

opisz nam swój problem, odpowiemy tak szybko jak to możliwe

bottom of page