technik pogotowia ddd podczas zabiegu dezynfekcji metodą zamgławiania

BEZPIECZNE I SKUTECZNE USŁUGI DEZYNFEKCJI

ZAMÓW USŁUGĘ

Pogotowie DDD - Dezynfekcja Wrocław. Zapewniamy specjalistyczną pomoc w utrzymaniu najwyższego poziomu higieny w pomieszczeniach. Nasze zabiegi dezynfekcji drastycznie zmniejszają liczbę patogenów, likwidują większość bakterii i wirusów obecnych w powietrzu oraz gromadzących się na powierzchniach, minimalizując znacząco ryzyko zakażeń. Nasze usługi dezynfekcji skierowane są zarówno do firm i instytucji chcących zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów oraz pracowników, jak i odbiorców indywidualnych szukających zabiegów odkażania dla swojego domu. Zabiegi dezynfekcji stosujemy również w celu usunięcia z pomieszczeń pleśni, grzybów, alergenów oraz przykrych zapachów.

Niezależne badania wykazały większą skuteczność środków dezynfekujących rozprowadzanych w postaci aerozolu. Dlatego też, jedną z metod dezynfekcji stosowaną przez Pogotowie DDD, jest zamgławianie ULV. Generowane w ten sposób mikro-kropelki kompleksowo pokrywają wszystkie powierzchnie, docierając przy tym do najmniej dostępnych miejsc. W połączeniu ze stosowanymi przez nas wysokiej jakości preparatami, metoda ta gwarantuje szybkie i skuteczne działanie.

symbol zamgławiania ULV
25.png

8:00 - 18:00 / PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

9:00 - 17:00 / SOBOTA

Ozon to występujący w atmosferze, wysoce reaktywny gaz, składający się z trzech atomów tlenu. W dużych stężeniach, ozon wykazuje właściwości utleniające, uszkadzające struktury białkowe patogenów. Dzięki tym właściwością ozon uznawany jest za silny środek dezynfekujący, likwidujący w efektywny sposób większość patogenów chorobotwórczych, w tym bakterii, wirusów, pleśni i alergenów. Pomimo braku badań potwierdzających skuteczność ozonu w walce z wirusem covid-19, gaz ten z powodzeniem wykorzystywany był w walce z innymi koronawirusami, takimi jak mers czy sars. Ozon wykazuje również właściwości dezodoryzacyjne, likwidując wszelkie przykre zapachy.  Pogotowie DDD dysponuje profesjonalnym sprzętem pozwalającym na sprawną dezynfekcje pomieszczeń oraz obiektów.

symbol dezynfekcji metodą ozonowania