top of page

Pogotowie DDD - Wrocław Dezynfekcja, Usługi
Odkażania

element dekoracyjny 1.png

POTRZEBUJESZ USŁUGI ODKAŻANIA?

Bezpieczne i skuteczne usługi dezynfekcji pomieszczeń

Zapewniamy specjalistyczną pomoc w utrzymaniu najwyższego poziomu higieny w pomieszczeniach. Nasze zabiegi dezynfekcji drastycznie zmniejszają liczbę patogenów chorobotwórczych, likwidują większość bakterii i wirusów obecnych w powietrzu oraz gromadzących się na powierzchniach, minimalizując w ten sposób ryzyko zakażeń.

Dezynfekcja metodą zamgławiania ulv

Niezależne badania wykazały większą skuteczność środków dezynfekujących rozprowadzanych w postaci aerozolu. Dlatego też, jedną z metod dezynfekcji stosowaną przez Pogotowie DDD, jest zamgławianie ulv. Generowane w ten sposób mikro-kropelki kompleksowo pokrywają wszystkie powierzchnie, docierając przy tym do najmniej dostępnych miejsc. W połączeniu ze stosowanymi przez nas wysokiej jakości preparatami, metoda ta gwarantuje szybkie i skuteczne działanie.

technik ddd podczas zamgławiania ulv.png

Dezynfekcja metodą ozonowania

Ozon to występujący w atmosferze, wysoce reaktywny gaz, składający się z trzech atomów tlenu. W dużych stężeniach, ozon wykazuje właściwości utleniające, uszkadzające struktury białkowe patogenów. Dzięki tym właściwością ozon uznawany jest za silny środek dezynfekujący, likwidujący w efektywny sposób większość patogenów chorobotwórczych, w tym bakterii, wirusów, pleśni i alergenów. Pomimo braku badań potwierdzających skuteczność ozonu w walce z wirusem covid-19, gaz ten z powodzeniem wykorzystywany był w walce z innymi koronawirusami, takimi jak mers czy sars. Ozon wykazuje również właściwości dezodoryzacyjne, likwidując wszelkie przykre zapachy. Pogotowie DDD dysponuje profesjonalnym sprzętem pozwalającym na sprawną dezynfekcje pomieszczeń oraz obiektów.

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ WYCENY?

Skontaktuj się z nami już teraz!

ZADZWOŃ

Poniedziałek - Sobota

08:00 - 18:00

Niedziela

10:00 - 16:00

WYPEŁNIJ FORMULARZ

opisz nam swój problem lub podaj numer telefonu jeśli chcesz abyśmy oddzwonili

NAPISZ

opisz nam swój problem, odpowiemy tak szybko jak to możliwe

bottom of page