technik pogotowia ddd podczas zabiegu dezynfekcji metodą zamgławiania

BEZPIECZNE I SKUTECZNE USŁUGI DEZYNFEKCJI

Pogotowie DDD - Dezynfekcja Wrocław. Zapewniamy specjalistyczną pomoc w utrzymaniu najwyższego poziomu higieny w pomieszczeniach. Nasze zabiegi dezynfekcji drastycznie zmniejszają liczbę patogenów, likwidują większość bakterii i wirusów obecnych w powietrzu oraz gromadzących się na powierzchniach, minimalizując znacząco ryzyko zakażeń. Nasze usługi dezynfekcji skierowane są zarówno do firm i instytucji chcących zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów oraz pracowników, jak i odbiorców indywidualnych szukających zabiegów odkażania dla swojego domu. Zabiegi dezynfekcji stosujemy również w celu usunięcia z pomieszczeń pleśni, grzybów, alergenów oraz przykrych zapachów.

Niezależne badania wykazały większą skuteczność środków dezynfekujących rozprowadzanych w postaci aerozolu. Dlatego też, jedną z metod dezynfekcji stosowaną przez Pogotowie DDD, jest zamgławianie ULV. Generowane w ten sposób mikro-kropelki kompleksowo pokrywają wszystkie powierzchnie, docierając przy tym do najmniej dostępnych miejsc. W połączeniu ze stosowanymi przez nas wysokiej jakości preparatami, metoda ta gwarantuje szybkie i skuteczne działanie.

8:00 - 18:00 / PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

9:00 - 17:00 / SOBOTA

Ozon to występujący w atmosferze, wysoce reaktywny gaz, składający się z trzech atomów tlenu. W dużych stężeniach, ozon wykazuje właściwości utleniające, uszkadzające struktury białkowe patogenów. Dzięki tym właściwością ozon uznawany jest za silny środek dezynfekujący, likwidujący w efektywny sposób większość patogenów chorobotwórczych, w tym bakterii, wirusów, pleśni i alergenów. Pomimo braku badań potwierdzających skuteczność ozonu w walce z wirusem covid-19, gaz ten z powodzeniem wykorzystywany był w walce z innymi koronawirusami, takimi jak mers czy sars. Ozon wykazuje również właściwości dezodoryzacyjne, likwidując wszelkie przykre zapachy.  Pogotowie DDD dysponuje profesjonalnym sprzętem pozwalającym na sprawną dezynfekcje pomieszczeń oraz obiektów.